The Dark Saga PL
Strona projektu polonizacji moda The Dark Saga


Polecane linki:

Magic-Team GothicPedia TDS PL na Facebook Piranha Bytes JoWood World of Gothic theModders SoulFire Gothic Site

Poradnik


Przeglądasz porady.

Lista wyników pasujących do frazy "bug" (7):

Ostatnio szukane:
  1. many
Szukano również:
  1. teleportacja
  2. grabarstwo
  3. instalacja
Doświadczony.
(15-10-2015)
Inne

Cześć, gram już trochę w tego moda i chciałem podzielić się swoją wiedzą. W kopalni przede wszystkim kupować jak najwięcej informacji, oddawać chleb Artusowi (lepiej oddać Artusowi niż karmić szczura - ruda się bardziej przyda nawet w późniejszych etapach gry). Warto też codziennie odwiedzić kapliczkę innosa za 100 monet można dostać siłę, zręczność, manę +1 - jak komuś np: nie pasuje że dostał siłę śmiało może wczytać grę i spróbować raz jeszcze. Taki margines - explor każdego kąta w kopalni jest ważny np: można znaleźć dużo kluczy do skrzyń a w nich wiele ciekawych itemów. Gdy nie chcecie tracić zdrowie podczas snu istnieje bug przebiegnięcia obok strażników na (domyślnym) a,d i pójście spać u kowala, jeżeli ktoś nie chcę jest patent na rozmowę z NPC gdy śpią - podchodzimy do NPC, zapisujemy i wczytujemy grę - wtedy on po wczytaniu wstanie na 2 sekundy i szybko można z nim porozmawiać. Gdy już wyjdziemy z kopalni GORĄCO polecam nauczenie się władania tarczą, najlepsza umiejętność w tej grze - jest taki patent, że gdy cały czas klikasz myszkę i (domyślnie u mnie) a,w,d (walka) postać macha tym mieczem jak geralt z rivi - patent dobrze działa na zwierzęta, gorzej z ludźmi (Francis uczy - niewolnik). Nie polecam również kupować pancerzy najemnika orków gdyż są bardzo słabe - już lepiej przebiec cały las i pobiec szybko do innych obozów - 300-sta razy lepsze pancerze. Branie all questów też polecam, wręcz obowiązek. Jeszcze mi się przypomniało, że u Marika możemy dostawać codziennie 2 bryłki rudy - też się przydaję. Ludziom Juliano w kopalni polecam zapłacić te 3 bryłki gdyż bodajże, to odblokowuje questa a ponadto gdy nie zapłacimy Juliano wyśle na nas zabójców. W forcie polecam potańczyć z demonem ;D. Gdy se nie radzicie z grupą potworów branie każdego po kolei to dobra metoda - jakby ktoś nie wiedział. Polecam też jeść mięso - można kupować u karczmarza w obozie myśliwych. Z kopalni polecam wziąść jak najwięcej rudy - przyda się. Może by się coś znalazło, ale nie pamiętam już.
Tetern
(24-01-2014)
Inne

Gdy posiadamy czar telekinezy, jak wiemy działa on w sposób namierzający przedmioty na daleką odległość. I gdy namierzamy dany przedmiot (Z danej odległości), naciskamy CTRL i trzymamy, po czym klikamy spacje i nadal trzymając CTRL z namierzonym przedmiotem klikamy lewy przycisk myszki, tym samym przedmiot zostanie zebrany z danej, dalekiej odległości. Jest to coś na rodzaj bugu, nie polecam używać graczom którzy chcą przejść na "czysto" tą jakże dobrą modyfikacje.
tyson90
(05-12-2013)
Omijanie bugów

[dotyczy wersji 1.0.1.7 lub starszej]Znany jest powód i sposób rozwiązania problemu z samoistnym uruchomieniem rzeczy interaktywnych, typu otwarta brama, uruchomione Piedestały Trzech Smoków, widoczne przyciski w obozie myśliwych, odpływająca łódka, etc. Dzieje się tak po wciśnięciu przycisku w obozie orków - lepiej go nie ruszać. Każda nieprawidłowa kombinacja powoduje wspomniany bug. Z resztą, jeśli wcisnąć go jeszcze raz, wszystko wraca do normy.Rada zaczerpnięta z rosyjskiego forum.
Autor: НастасьСанна (członkini Magic-Team)
Bezix
(26-07-2013)
Omijanie bugów

W wypadku gdyby jakaś brama się zbugowała i nie chciała się otworzyć, to można spróbować

Stanąć obok którejś krawędzi bramy i biec w nią bokiem ( tj. w tą krawędź.

albo

Zmienić się w dowolnego potwora, podbiec maksymalnie do rzeczonej bramy i odmienić się.
tyson90
(14-01-2013)
Omijanie bugów

Zanim wykonamy do końca zadanie 'Nowi niewolnicy', powinniśmy pierw pójść do obozu Ferokijczyków i oddać dziennik Harta Oswaldowi. W przeciwnym wypadku możemy złapać buga, który uniemożliwi dalszą rozgrywkę.
WojowniX
(05-12-2012)
Ułatwienie początku

Istnieje możliwość wykorzystania czegoś, co właściwie jest bugiem, ale osobom nie radzącym sobie w walkach, może się przydać. Gdy otrzymujemy czar snu, aby uśpić strażnika, robimy to:
1. naciskamy przycisk, którym standardowo rzucamy czar :p
2. zaraz po naciśnięciu otwieramy ekwipunek.
I gotowe - strażnik jest uśpiony, a czar zostaje w ekwipunku. Możemy go teraz wykorzystać do licznych walk. :D
Supercheese
(03-12-2012)
Omijanie bugów

Aby zadanie "Desperacka ucieczka" się nie zbugowało należy najpierw porozmawiać z orkiem eskortującym niewolników.


góra

The Dark Saga PL 2012-
Projekt i wykonanie: tyson90
tyson90@op.pl