The Dark Saga PL
Strona projektu polonizacji moda The Dark Saga


Polecane linki:

Magic-Team GothicPedia TDS PL na Facebook Piranha Bytes JoWood World of Gothic theModders SoulFire Gothic Site

Solucja/Wideo-solucja

Odpowiedzi na najczęstsze problemy możecie znaleźć w FAQ'u. Poniżej natomiast znajduje się solucja oraz wideo-solucja, które zawierają mnóstwo spoilerów. Oglądasz poniższe materiały na własne ryzyko.


Aktualnie przeglądasz starą wersję solucji, co prawdopodobnie oznacza, że Twoja przeglądarka nie obsługuje lub ma wyłączoną opcję obsługi JavaScript, bądź zostałeś przekierowany do tej strony przez wyszukiwarkę Google. Ta wersja solucji jest niekompletna (brakuje kilkunastu zadań) i jej przeglądanie jest nieco mniej komfortowe oraz wolniejsze. Aby przejść do nowej wersji solucji, kliknij tutaj.
Solucja
Kopalnia
Obóz orków
Obóz piratów
Obóz Ferokijczyków
Obóz paladynów
Zadania poza obozami
Królestwo śmierci
Świątynia Czaszki

góraAutor solucji: Che_Guevara
Przetłumaczył: Taliasan
Korekta i dostosowanie: tyson90Wideo-solucja

Poniżej znajduje się wideo-solucja, czyli nagrane przejście gry od pierwszej do ostatniej minuty rozgrywki. Składa się ona z 33 filmików (zamieszczonych na YT), których łączna długość wynosi 24:23:53. Autorem jest JazzMan3044844, który na bieżąco wszystko komentuje. Prezentowana solucja dotyczy gry w wersji rosyjskiej 1.0.0.0, komentarze także są w języku rosyjskim. Nie ma to jednak większego znaczenia wobec treści w niej zawartych. Wizualizuje m.in. miejsca i ludzi, dotarcie do których może komuś sprawiać problem. Cóż mogę więcej powiedzieć? Zapraszam do oglądania!


góra

The Dark Saga PL 2012-
Projekt i wykonanie: tyson90
tyson90@op.pl